Małgorzata Kożuchowska, jako aktorka, dała się poznać z wielu stron. Na małym ekranie, dużym oraz na deskach teatru. W polskich filmach w latach 90. grywała przebojowe, atrakcyjne dziewczyny, w serialach matkę i żonę, a w teatrze nie bała się aktorskich wyzwań. Niedawno stanęła przed nową rolą – życiową, ponieważ została mamą. Sprawiło to, że na chwilę wycofała się z showbiznesu, jednak nie pozwoliła o sobie zapomnieć. Kiedyś długie, proste włosy, dziś krótka fryzura są w pewnym stopniu jej znakiem rozpoznawczym. To, co miało ją odciąć od grzecznego wizerunku z „M jak Miłość” stało się zauważalnym elementem jej wizerunku.

Oprócz aktorstwa, Małgorzata Kożuchowska jest dość aktywna w sferze modowej. Wieloletnia przyjaźń z Maciejem Zieniem zaowocowała tym, że w jego kreacjach pojawiała się na czerwonym dywanie. Poza tym, chętnie sięga po projekty młodych, polskich projektantów. Prezentuje dość spójny, konsekwentny styl, jednak nie boi się eksperymentów i zdarza się, że sięga po kreacje nieoczywiste, o nietypowej formie.

Styl aktorki trudno opisać w kilku słowach. To z pewnością ponadczasowa elegancja. Jak mało kto potrafi ubrać się stosownie do okazji, zachowując przy tym swój styl. Na czerwonym dywanie jest to zawsze szyk i klasa, nawet jeżeli jej wybory wzbudzają wątpliwości, bądź kontrowersje. Podoba nam się również to, że podejrzana na co dzień, Małgorzata Kożuchowska nie jest jedną z celebrytek, które na spacer z psem stylizują się i zakładają buty na obcasie. U aktorki zobaczymy raczej sportowy casual.

Ponadczasowa elegancja

Podczas oficjalnych wyjść, ale nie tak szykownych jak na czerwonym dywanie, aktorka prezentuje się elegancko i stosownie do okazji. Jej stylizacje nie są jednak zachowawcze. Często zobaczymy interesujące materiały, faktury, połączenia i formy. Nierzadko również do eleganckich zestawów umiejętnie wplata elementy sportowe, które współgrają z resztą.

 

Nasza propozycja:

Stylizacje w stylu Małgorzaty Kożuchowskiej, klasyczna elegancja z kurtką bomber

W stylizacji wykorzystano:

 1. Kurtka bomber srebrna
 2. Bluzka z kokardą biała
 3. Eleganckie czarne spodnie
 4. Torba na ramię szara
 5. Szpilki beżowe

 

Szyk i klasa

Aktorka udowadnia, że nie trzeba prowokować i epatować nagością, by skierować na siebie wiele spojrzeń. Przyjaźnie z projektantami skutkują tym, że często zakłada ich projekty, które niemalże dopiero co zeszły z wybiegu. Przy tym sięga po te fasony, które korzystne są dla jej figury i odpowiednie do rangi wydarzenia. Nie boi się ekstrawagancji, jednak nie prowokuje. Niegdyś często zdarzały jej się wpadki modowe i mało stylowe zestawy, jednak takie sytuacje dawno przeszły do historii.

Fashionable.com

Nasza propozycja:

kozuchowska02

 

W stylizacji wykorzystano:

 1. Sukienka gorsetowa czarna
 2. Sandały lakierowane

 

Sportowy casual

Gwiazdy mają świadomość tego, że nawet wychodząc gdzieś nieoficjalnie mogą zostać wypatrzone przez obiektyw paparazzi. Niektóre więc nawet na wyjście do sklepu stylizują się, inne z kolei nic sobie z tego nie robią i maszerują po ulicy w wyciągniętym dresie i t-shircie. Małgorzatę Kożuchowską można by umieścić gdzieś po środku. Nie sprawia wrażenia, jakby wielka uwagę przykładała do swojego codziennego wizerunku, da się jednak zauważyć, że wybiera rzeczy dobrej jakości, a jej zestawy są przemyślane. Dostosowuje swój strój do sytuacji, a przy tym dba o ładny wygląd.

kozaczek.pl

Nasza propozycja:

Stylizacje w stylu Małgorzaty Kożuchowskiej, tunika i legginsy czarne

W stylizacji  wykorzystano:

 1. Tunika NYC
 2. Legginsy czarne
 3. Okulary WAYFARER
 4. Sandały czarne z paskiem

Zostaw odpowiedź.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>