Znana jest przede wszystkim jako Perfekcyjna Pani Domu. Prowadząc program o tym tytule dała się poznać szerszej publiczności. Ostatnio jej wizerunek idealnej gospodyni został wzbogacony. Dzięki udziałowi w programie Azja Express zobaczyliśmy, że Małgorzata jest nie tylko elegancka i powściągliwa, ale również spontaniczna i zdystansowana do rzeczywistości. Razem z Radosławem Majdanem (którego żoną jest od niedawna) zdobyli sympatię publiczności i rzeszę fanów. Prezenterkę możemy zobaczyć na treningach z Ewą Chodakowską, czego efekty podziwiamy na co dzień – niejedna mama dwójki dzieci chciałaby mieć taką figurę!

Jak można określić styl Małgorzaty Rozenek? Na pewno jest on elegancki. Wizerunek Perfekcyjnej prezentuje nie tylko w programie, ale również na co dzień podąża za tą rolą. Jej wieczorowe kreacje nie są jednak zawsze powściągliwe, czasem wręcz wyzywające. Wybiera długie suknie z rozcięciem, duże dekolty i ostre cięcia, albo mini. W zupełnie prywatnych sytuacjach, prezenterka preferuje wygodne, nieco sportowe stylizacje. Często zakłada szorty, które eksponują jej niezwykle zgrabne nogi.

Widać, że duża część wizerunku Małgorzaty oparta jest na jej kreacji w programie, który ją wypromował. Zwłaszcza oglądając program Azja Express, nietrudno zauważyć, że ma również inną, bardziej „swojską” twarz i zapewne dlatego nie zawsze jej stylizacje są zachowawcze i grzeczne.

Elegancja

Czasem mamy wrażenie, że prezenterka jest bardziej przebrana, niż ubrana, ponieważ jej stroje są niemal idealne. Doskonale dopasowana koszula, odpowiedniej długości spodnie, szpilki, nienaganna fryzura.

malgorzata-rozenek_24769233

 

Taki jest jednak jej wizerunek medialny, a tego typu stylizacje widzimy na oficjalnych spotkaniach, zwłaszcza nawiązujących do programu, którego Małgorzata jest gospodynią. To również skromne sukienki, o bezpiecznej długości, stonowane kolory i klasyczne, ale przy tym modne kroje. Szukając biurowego looku, bądź na eleganckie spotkanie, spokojnie możemy zainspirować się jednym z zestawów prezenterki. Jest łagodnie, z klasą i z pewnością elegancko.

Nasza propozycja:

 

Małgorzata Rozenek stylizacje

 1. Bluzka kopertowa baby blue
 2. Spódnica rozkloszowana satynowa midi
 3. Szpilki beżowe
 4. Okulary muchy

 

Odwaga

Niektóre z wieczorowych kreacji Małgorzaty są dość ryzykowne, ponieważ mocno eksponują dekolt, bądź nogi. Uznajemy, że w nich przejawia swój charakter i podejście do mody, nie zawsze podążając za wizerunkiem Perfekcyjnej.

0001RB738EBBOG8S-C322-F4

Akceptujemy to, zwłaszcza, że czerwony dywan rządzi się swoimi prawami, a Małgorzata ma obecnie tak silną pozycję w mediach, że może pozwolić sobie na odważne kreacje. Poza tym, doskonała figura sprawia, że takie kreacje prezentują się na niej świetnie. My jednak stawiamy na jeden wyeksponowany element. Przy mocnym dekolcie, wolimy wybrać spokojny dół. Natomiast w sukni z długim rozcięciem preferujemy skromną górę.

Nasza propozycja:

 

Małgorzata Rozenek stylizacje , czerwona suknia wieczorowa

 1. Suknia maxi czerwona
 2. Sandały na obcasie
 3. Kopertówka box brązowa
 4. Choker- naszyjnik 

 

Figura

Mając taką sylwetkę, można pozwolić sobie na noszenie każdej długości – choć zawsze stosownie do okazji. Małgorzata Rozenek wie, że nogi są jej atutem i chętnie je eksponuje. Latem, zwłaszcza w codziennych stylizacjach, często możemy zobaczyć ją w szortach. Nie byłaby jednak Perfekcyjna, gdyby nie zakładała do nich szpilek.

metamorfoza-malgorzaty-rozenek-tak-110983_l
Nasza propozycja:

Małgorzata Rozenek stylizacje, szorty asymetryczne

 1. Marynarka smokingowa
 2. Bluzka szara z rozcięciem
 3. Szpilki czarne
 4. Szorty asymetryczne 

Zostaw odpowiedź.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>